Aktuality

<< novejší aktuality

Jilemnice - Tanvald 98:60 (27:10, 46:31, 70:43)

V prvním utkání letošního ročníku JBL jsme zajeli na palubovku do Jilemnice. Se soupeřem aspirující na horní příčky jsme drželi krok jenom první 4 minuty. Pak domácí šňůrou 12 bobů získali rozhodující náskok, který si bezpečně udržovali a ve druhé půli ještě navýšili.

statistika: [ >>> ]

17. 11. 2018,   17:21:45

Tj Tanvald - Bižuterie 76:51 (25:3, 44:12, 64:28)

V prvním domácím utkání jsme měli nástup z říše snů. Soupeř zaznamenal první body až v sedmé minutě, kdy my jsme vedli už 22:0. Soupeři se nedařilo ani v dalších dvou čtvrtinách a my jsme stále drželi svoje tempo hry. Šanci dostali i hráči z lavičky a až v závěru utkání jsme polevili a soupeř korigoval.

03. 11. 2018,   08:03:35

Rozlosování základní části

rozpis utkání

Soubor: [ >>> ]

31. 10. 2018,   10:03:34

Startuje JBL 2018/19

od 12.11.2018 startuje nový ročník JBL. Letos s 8 týmy.

26. 10. 2018,   12:52:52

Tréninky o prázdninách

budou ve středu na venkovním hřišti pod radnicí od 18:00

25. 06. 2018,   10:20:14

Jizerská Basketbalová Liga 2017/2018

Tj Tanvald odsadila 5. místo. Ve své 23-tí sezóně jsme dokázali o jednu příčku vylepšit loňské umístění.

statstika JBL 2017/2018: [ >>> ]

24. 04. 2018,   07:51:52

Tj Tanvald - Bižu 55 76:40 (24:6,40:13,60:23)

V posledním utkání letošního ročníku JBL jsme jasnou výhrou potvrdili konečné páté místo. Již od první minuty jsme rychlými protiútoky a přesnou střelbou začali budovat rozhodující náskok. Soupeř měl problém s naší vytaženou obranou, skoro vůbec se nedostával pod koš a nedařila se mu ani střelba z dálky. Po prvé čtvrtině bylo de facto rozhodnuto a tak prostor dostala celá lavička

20. 04. 2018,   07:46:23

Bižuterie 60 - TJ Tanvald 65:77 (14:14, 35:34, 48:58)

V předposledním zápase sezóny jsme po boji porazili domácí celek a vykročili tak za 5 místem v letošním ročníku JBL. Poslední utkání hrajeme 20.4. od 18:10 doma.

09. 04. 2018,   07:45:17

Bižu 55 - TJ Tanvald 34:62 (8:9, 15:32, 25:49)

I v druhém utkání o celkové páté místo jsme začali skvělou obranou a domácí jsme k ničemu skoro nepustili. Nám se dařilo na začátku, kdy jsme snadno získali vedení 8:2, ale pak se nám přestala dařit střelba a v závěrečné minutě se soupeř dvěma trojkami dotáhl. V nástupu do druhé čtvrtiny jsme zlepšili pohyb a začalo se opět dařit i střelecky a velmi rychle jsme získali rozhodující náskok 30:13, který jsme až do konce utkání, soustředěnou hrou, s přehledem udrželi a v závěru utkání i navýšili.

26. 03. 2018,   17:35:12

Tj Tanvald - Bižuterie 60 76:52 (15:4, 31:14, 50:33)

V prvním utkání ze tří, o 5 místo, jsme začali na domácí palubovce výborně. Skvělá obrana umožnila soupeři skórovat až v osmé minutě. Ve druhé jsme ještě náskok navýšili. Třetí čtvrtinu jsme nezačali zrovna dobře a soupeři jsme, po střeleckém výpadku, dovolili se dotáhnout na 7 bodů. Po oddechovém čase jsme zase začali lépe bránit a i střelecky se začalo opět dařit, do konce čtvrtiny si vzali vybudovaný poločasový náskok zpět. Poslední čtvrtinu jsme již v poklidu dohráli.