<< novejší aktuality

PBT cyklokros

V pátek 12. 10. proběhne další závod PBT v cyklokrosu. Připravte svoje stroje, nalaďte formu a v pátek u lesíka se budeme těšit na viděnou.

07. 10. 2018,   07:51:49

PBT - atletický trojboj

V úterý 2. 10. proběhne další závod seriálu PBT - atletický trojboj (sprint, skok z místa, hod). Závod proběhne i v případě špatného počasí a to ve sportovní hale. Budeme vás blíže informovat. Těšíme se na vaši hojnou účast.

30. 09. 2018,   20:37:18

PBT - přespolní běh

Odstartoval další ročník seriálu závodů o Pohár běžce Tanvaldu. V úterý 18. 9. dopoledne se na start 1. závodu v přespolním běhu postavilo 397 dětí z mateřských školek a žáků 1. - 5. ročníku základních škol z Tanvaldu a okolí. První 3 nejlepší v každé kategorii obdrželi tradičně sladké pečivo z Maškova pekařství, plastové medaile od firmy Titan Multiplast a prvních 15 závodníků z každé kategorie získalo body do poháru. Tímto děkujeme sponzorům, krom výše jmenovaných firmě 4Soft a městu Tanvald a pořadatelům ze ZŠ Sportovní, TJ Tanvald a SVČ Tanvald. Jako další závod pro vás chystáme atletický trojboj. Děkujeme za přízeň a těšíme se na další sportovní zápolení.

20. 09. 2018,   06:55:50

PBT - přespolní běh

Zdravíme vás v novém školním roce. První závod PBT je tu. Přespolní běh u lesíka se uskuteční 18. 9. viz propozice. Těšíme se na vaši hojnou účast a na celý letošní seriál závodů.

13. 09. 2018,   18:56:06

PBT - obecné pokyny

Zde si můžete přečíst aktuální pravidla pro celý školní rok 2018/19 v novém barevném provedení.

13. 09. 2018,   19:13:30

Přespolní běh v Tanvaldě

V neděli 9. 9. jsme byli pořadateli přespolního běhu u nás na autocampu. Závodu se zúčastnilo 341 závodníků. Krásné tratě, parádní počasí, výborné koláče, příjemná atmosféra....Díky všem, co přidali ruku k dílu. Fotogalerie a výsledky na www.lyzovanidetem.cz, fotografie od Luňáčků na Našem Jablonecku viz odkaz.

Odkaz: [ >>> ]

10. 09. 2018,   20:01:26

Minimuchovman 2018

Ve sportovním duchu a přátelské atmosféře proběhl další ročníku dětské verze extrémního závodu Muchovman. Ve středu 5. září se v prostoru autocampu tanvaldské kotliny sešlo 48 závodníků, kteří absolvovali trojkombinaci - lezení na umělé stěně, jízda na kole a závěrečný běh. Všichni závodníci získali medali od firmy Titan Multiplast, diplomy a napečené laskominy šikovných maminek z TJ Tanvald. Tímto děkujeme pořadatelům již zmiňované TJ Tanvald z. s., ZŠ Tanvald - Sportovní, SVČ Tanvald. V pátek 14. 9. jste všichni srdečně zváni na sportovní odpoledne, jež se bude konat na Městském stadionu u naší základní školy.

06. 09. 2018,   06:18:55

Minimuchovman

Kombinace lezení, kola, běhu děti čeká ve středu 5. září na Autocampu. Přijďte si zazávodit, zalézt si na horolezecké stěně,... Vyhrává každý, kdo se zúčastní. Kolo, cyklistická helma, sportovní oblečení podmínkou. Přijďte, těšíme se na vás po prázdninách.

01. 09. 2018,   08:14:16

Sportovní odpoledne na Městském stadionu

Snažíme se zachovat tradici, dvakrát do roka (září a červen) uspořádat sportovní odpoledne pro děti na Městském stadionu. V pátek 14. 9. bude na stadionu řada sportovních aktivit, lezecká stěna, nově hasiči,...tak si to pojďme užít. Viz propozice.

01. 09. 2018,   17:02:16

Soustředění Rýchorská bouda

V druhé polovině srpna v komornější sestavě než obvykle proběhlo tradiční krkonošské soustředění, letos nově na Rýchorské boudě. Prý to bylo hodně fajn, jako vždy. My, co jsme nebyli, můžeme jen litovat. Počasí teplé slunečné, ostatně jako během celých prázdnin, tréninkové plány splněny, spousta legrace a zážitků, jen prý to jídlo mohlo být lepší. Ve fotogalerii jsou fotky od Jardy Melicha a Věry Černé..díky

24. 08. 2018,   09:49:21